Novinky Připravujeme Katalog Objednávka O nás Kontakt Domů Domů Domů Domů

Nakladatelství:

Katalog - Přijímací zkoušky (SŠ) (učebnice)

Prokešová, Krčmář: 5 až 9. Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám, určená žákům 5., 7. a 9. tříd
Ve sbírce jsou v samostatných oddílech soustředěny vybrané vzorové zkoušky z let 1992-2002 pro žáky 5., 7. a 9. tříd základních škol spolu se správnými výsledky a u složitějších úloh i s náznaky řešení. Vzorové přijímací zkoušky doplňují cvičné testy pro jednotlivé ročníky a testy společnosti SCIO z r. 2002, které využívá celá řada středních škol.
Příručka usnadní žákům přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy a poslouží také jako vhodná metodická pomůcka pedagogům, případně i rodičům.
Rozsah 196 stran, 120 obr., formát A5, 3. vydání (2005)
Vaculíková, Kvirenc, Trnková: 5 až 9. Soubor přijímacích zkoušek z českého jazyka a kulturně-historického přehledu určený žákům 5., 7. a 9. tříd škol základních, obecných a občanských
Příručka je určena žákům 5., 7., 9. tříd, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na střední školy. Nabízí soubor testů z českého jazyka a otázky kulturně-historického přehledu z přijímacích zkoušek minulých let. Zároveň obsahuje i řešení všech úkolů. V příloze uvádí přehled základního jazykovědného názvosloví. Tento soubor opakovacích cvičení usnadní žákům přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy, poslouží však i jako vhodná metodická příručka pedagogům případně rodičům.
Rozsah 208 stran, 36 obrázků, formát A5, 4. doplněné vydání (2006)
Domů | Novinky | Připravujeme | Katalog | Objednávka | O nás | Kontakt


Dotazy nakladatelství posílejte na sobotales@volny.cz

© Nakladatelství Sobotáles, webmaster Jan Marek