Novinky Připravujeme Katalog Objednávka O nás Kontakt Domů Domů Domů Domů

Nakladatelství:

Katalog - Informační technologie (učebnice)

Jansen, Rötter a kol.: Informační a telekomunikační technika
EUROPA SOBOTÁLES cz
Titul je aktuální učebnicí i podrobným přehledem telekomunikačních technologií integrujících s počítačovými technologiemi do společného oboru. Tak jako dnes spojuje moderní komunikátor funkci telefonu, počítače a fotoaparátu, mizí rozdíly mezi přenosem telefonních hovorů a počítačových dat i rozdíly mezi telefonní ústřednou a uzlem počítačové sítě.
V příručce jsou shrnuty základy elektrotechniky, číslicové a komunikační techniky i počítačových systémů. Popsány jsou i počítačové a telekomunikační zařízení, techniky ISDN, ADSL, bezdrátové připojování k síti a aktuální legislativa v dané oblasti.
Je určena především studentům odborných škol, ale i pracovníkům z praxe se zájmem o novinky v tomto oboru.
Rozsah 368 stran, 585 obrázků a tabulek, formát B5, 1. vydání (2004)
Häberle a kol.: Průmyslová elektronika a informační technologie
EUROPA SOBOTÁLES cz
Český překlad oblíbené odborné příručky, která v Německu vyšla už v 8. vydáních. Základem knihy je osm na sebe navazujících tematických celků: základy elektrotechniky a elektroniky, aplikace elektrotechniky a elektroniky, základy číslicové techniky, zpracování dat, měření, řízení a regulace, silnoproudá elektronika, ochrana životního prostředí v oblasti elektrotechnické výroby a hospodářské procesy. Text vhodně doplňuje velké množství barevných obrázků, schémat a tabulek.
Příručka je určena pro odborné vzdělání v elektrotechnických oborech a pokrývá tematicky i elektrotechnickou část výuky v oborech informačních technologií. Kromě studujících na příslušných SOU, ISŠ a SPŠ bude dobrou pomůckou i odborníkům v praxi a studentům technických vysokých škol.
Rozsah 720 stran, 1382 obrázků, formát B5, 1. vydání (2003)
Domů | Novinky | Připravujeme | Katalog | Objednávka | O nás | Kontakt


Dotazy nakladatelství posílejte na sobotales@volny.cz

© Nakladatelství Sobotáles, webmaster Jan Marek